Podporuje mojeID

NOVINKY

arr3Čip reseter nové generaceČip reseter nové generace pro čipy tiskáren. Epson Stylus B , BX , SX, Workforce série. Pro... arr3QUINTON MOŘSKÁ PLASMAŽivotopis René Quintona QMP – Quintonova mořská plazmaNaše Země je z kosmického... arr3Plnící inkoustové sadyPlnící cartridge s autoreset čipem. ARC epson, canon Plnící cartridge s autoreset čipem....

KONTAKTY

www.tisknuo106.cz
Máteli zájem o jiné zboží.
Napište nám na email.
tel: 734 188 442
tisknuo106@email.cz
Zdělíme Vám cenu a termín dodání zboží.
Vše pro Vaši spokojenost.

ANKETA

Co vás zajímá při nákupu zboží?

Cena zboží 30% Kvalita zboží 29% Cena+Kvalita zboží 28% Ostatní 13%

 

TOPlist

 

 


PRÁVNÍ POMOC POŠKOZENÝM » Likvidace pojistných událostí

Moderní forma likvidace pojistných událostí

Obdržte řádné odškodnění v nejkratším možném termínu

Právní pomoc poškozeným dělá maximum pro to, aby bylo odškodnění vyplaceno našim klientům v maximálně krátkém termínu, avšak obdržet pojistné plnění od pojišťovny do 24 hodin je zkrátka nemožné, a proto nabízíme na českém trhu zcela ojedinělou službu.

Umožňujeme poškozeným obdržet náhradu za poškozené vozidlo v nejrychlejším možném termínu v hotovosti! Klientům pro které je rychlost výplaty prvořadým hlediskem nabídneme částku, kterou vyplatíme z vlastních zdrojů a odkoupíme tím pohledávku za pojišťovnou. Tato služba je vhodná pro poškozené zejména při menších škodách, kdy z různých důvodů nechtějí čekat na pojistné plnění od pojišťovny a raději obdrží částku hotově a ihned. Nebráníme se však ani odkupu škod vyšších a to včetně poškozeného vozu i bez.

Prověří oprávněnost nároku poškozeného, poté provede náš technik prohlídku poškození Vašeho vozidla, provedeme okamžitě kalkulaci a vyplatíme Vám hotovost.