Lexmark CZ

Podpora Canon

Epson CZ

Brother tiskárny

originální náplně do tiskáren HP

Refill HP video

 

 

 

Podporuje mojeID

NOVINKY

arr3Čip reseter nové generaceČip reseter nové generace pro čipy tiskáren. Epson Stylus B , BX , SX, Workforce série. Pro... arr3QUINTON MOŘSKÁ PLASMAŽivotopis René Quintona QMP – Quintonova mořská plazmaNaše Země je z kosmického... arr3Plnící inkoustové sadyPlnící cartridge s autoreset čipem. ARC epson, canon Plnící cartridge s autoreset čipem....

KONTAKTY

www.tisknuo106.cz
Máteli zájem o jiné zboží.
Napište nám na email.
tel: 734 188 442
tisknuo106@email.cz
Zdělíme Vám cenu a termín dodání zboží.
Vše pro Vaši spokojenost.

ANKETA

Co vás zajímá při nákupu zboží?

Cena zboží 30% Kvalita zboží 30% Cena+Kvalita zboží 28% Ostatní 13%

 

TOPlist

 

 

 


PRÁVNÍ POMOC POŠKOZENÝM » Likvidace pojistných událostí

Moderní forma likvidace pojistných událostí

Obdržte řádné odškodnění v nejkratším možném termínu

Právní pomoc poškozeným dělá maximum pro to, aby bylo odškodnění vyplaceno našim klientům v maximálně krátkém termínu, avšak obdržet pojistné plnění od pojišťovny do 24 hodin je zkrátka nemožné, a proto nabízíme na českém trhu zcela ojedinělou službu.

Umožňujeme poškozeným obdržet náhradu za poškozené vozidlo v nejrychlejším možném termínu v hotovosti! Klientům pro které je rychlost výplaty prvořadým hlediskem nabídneme částku, kterou vyplatíme z vlastních zdrojů a odkoupíme tím pohledávku za pojišťovnou. Tato služba je vhodná pro poškozené zejména při menších škodách, kdy z různých důvodů nechtějí čekat na pojistné plnění od pojišťovny a raději obdrží částku hotově a ihned. Nebráníme se však ani odkupu škod vyšších a to včetně poškozeného vozu i bez.

Prověří oprávněnost nároku poškozeného, poté provede náš technik prohlídku poškození Vašeho vozidla, provedeme okamžitě kalkulaci a vyplatíme Vám hotovost.