Lexmark CZ

Podpora Canon

Epson CZ

Brother tiskárny

originální náplně do tiskáren HP

Refill HP video

 

 

 

Podporuje mojeID

NOVINKY

arr3Čip reseter nové generaceČip reseter nové generace pro čipy tiskáren. Epson Stylus B , BX , SX, Workforce série. Pro... arr3QUINTON MOŘSKÁ PLASMAŽivotopis René Quintona QMP – Quintonova mořská plazmaNaše Země je z kosmického... arr3Plnící inkoustové sadyPlnící cartridge s autoreset čipem. ARC epson, canon Plnící cartridge s autoreset čipem....

KONTAKTY

www.tisknuo106.cz
Máteli zájem o jiné zboží.
Napište nám na email.
tel: 734 188 442
tisknuo106@email.cz
Zdělíme Vám cenu a termín dodání zboží.
Vše pro Vaši spokojenost.

ANKETA

Co vás zajímá při nákupu zboží?

Cena zboží 30% Kvalita zboží 30% Cena+Kvalita zboží 28% Ostatní 13%

 

TOPlist

 

 

 


PRÁVNÍ POMOC POŠKOZENÝM » Oprava vozu, krycí dopis

Oprava vozu, krycí dopis

Právní pomoc poškozených spolupracuje se značkovými i neznačkovými servisy a provede opravu Vašeho poškozeného vozidla v rámci svých služeb. Po tuto dobu nabízíme bezplatné zapůjčení náhradního vozu.
Proč opravovat právě u nás?

Pokud využijete opravy prostřednictvím Právní pomoci poškozených, tak nic neplatíte ani v případě, že pojišťovna strhne amortizaci. Všechna tato rizika bereme na sebe. Dále automaticky poskytujeme náhradní vůz a opravené auto vydáme ihned po opravě, nevyžadujeme krycí dopisy atp. Krycím dopisem, který pojištovna pošle servisu, se zavazuje zaplatit opravu a 80% servisů nevydává opravený vůz bez zaplacení opravy nebo obdržení krycího dopisu. Tato fáze bývá velice problematická, neboť v době čekání na krycí dopis nemá klient svoje auto a nemá ani zapůjčené, protože půjčovné po dobu čekání servisu na krycí dopis nelze pokrývat z nároků povinného ručení klienta.