Podporuje mojeID

NOVINKY

arr3Čip reseter nové generaceČip reseter nové generace pro čipy tiskáren. Epson Stylus B , BX , SX, Workforce série. Pro... arr3QUINTON MOŘSKÁ PLASMAŽivotopis René Quintona QMP – Quintonova mořská plazmaNaše Země je z kosmického... arr3Plnící inkoustové sadyPlnící cartridge s autoreset čipem. ARC epson, canon Plnící cartridge s autoreset čipem....

KONTAKTY

www.tisknuo106.cz
Máteli zájem o jiné zboží.
Napište nám na email.
tel: 734 188 442
tisknuo106@email.cz
Zdělíme Vám cenu a termín dodání zboží.
Vše pro Vaši spokojenost.

ANKETA

Co vás zajímá při nákupu zboží?

Cena zboží 30% Kvalita zboží 29% Cena+Kvalita zboží 28% Ostatní 13%

 

TOPlist

 

 


PRÁVNÍ POMOC POŠKOZENÝM » Oprava vozu, krycí dopis

Oprava vozu, krycí dopis

Právní pomoc poškozených spolupracuje se značkovými i neznačkovými servisy a provede opravu Vašeho poškozeného vozidla v rámci svých služeb. Po tuto dobu nabízíme bezplatné zapůjčení náhradního vozu.
Proč opravovat právě u nás?

Pokud využijete opravy prostřednictvím Právní pomoci poškozených, tak nic neplatíte ani v případě, že pojišťovna strhne amortizaci. Všechna tato rizika bereme na sebe. Dále automaticky poskytujeme náhradní vůz a opravené auto vydáme ihned po opravě, nevyžadujeme krycí dopisy atp. Krycím dopisem, který pojištovna pošle servisu, se zavazuje zaplatit opravu a 80% servisů nevydává opravený vůz bez zaplacení opravy nebo obdržení krycího dopisu. Tato fáze bývá velice problematická, neboť v době čekání na krycí dopis nemá klient svoje auto a nemá ani zapůjčené, protože půjčovné po dobu čekání servisu na krycí dopis nelze pokrývat z nároků povinného ručení klienta.