Lexmark CZ

Podpora Canon

Epson CZ

Brother tiskárny

originální náplně do tiskáren HP

Refill HP video

 

 

 

Podporuje mojeID

NOVINKY

arr3Čip reseter nové generaceČip reseter nové generace pro čipy tiskáren. Epson Stylus B , BX , SX, Workforce série. Pro... arr3QUINTON MOŘSKÁ PLASMAŽivotopis René Quintona QMP – Quintonova mořská plazmaNaše Země je z kosmického... arr3Plnící inkoustové sadyPlnící cartridge s autoreset čipem. ARC epson, canon Plnící cartridge s autoreset čipem....

KONTAKTY

www.tisknuo106.cz
Máteli zájem o jiné zboží.
Napište nám na email.
tel: 734 188 442
tisknuo106@email.cz
Zdělíme Vám cenu a termín dodání zboží.
Vše pro Vaši spokojenost.

ANKETA

Co vás zajímá při nákupu zboží?

Cena zboží 30% Kvalita zboží 30% Cena+Kvalita zboží 28% Ostatní 13%

 

TOPlist

 

 

 


PRÁVNÍ POMOC POŠKOZENÝM » Odtah vozu, přeprava posádky

Odtah vozu, přeprava posádky a zavazadel


Spolupracujeme s odtahovými službami po celé České republice. Havarované automobily přepravíme dle požadavku klienta z místa nehody do nejbližšího autoservisu, domů nebo na jakékoliv místo na území Evropy. Po dobu šetření dopravní nehody, opravy nebo likvidace pojistné události zajišťujeme nonstop střežené parkování. Každé naložené a přepravované vozidlo je pojištěno proti případnému poškození.
Přeprava posádky a zavazadel

Součástí odtahu poškozeného vozu je i zajištění přepravy celé posádky včetně zavazadel do místa bydliště nebo do cílové stanice, popřípadě zajistíme proplacení částky za tyto služby. Toto samozřejmě platí nejen pro území České republiky, ale pro celou Evropu. I tato služba je taktéž zdarma a může Vám ušetřit nemalou finanční částku a spoustu nervů a času při řešení této pohledávky u pojišťovny. Veškerou odpovědnost bereme na sebe.