Podporuje mojeID

NOVINKY

arr3Čip reseter nové generaceČip reseter nové generace pro čipy tiskáren. Epson Stylus B , BX , SX, Workforce série. Pro... arr3QUINTON MOŘSKÁ PLASMAŽivotopis René Quintona QMP – Quintonova mořská plazmaNaše Země je z kosmického... arr3Plnící inkoustové sadyPlnící cartridge s autoreset čipem. ARC epson, canon Plnící cartridge s autoreset čipem....

KONTAKTY

www.tisknuo106.cz
Máteli zájem o jiné zboží.
Napište nám na email.
tel: 734 188 442
tisknuo106@email.cz
Zdělíme Vám cenu a termín dodání zboží.
Vše pro Vaši spokojenost.

ANKETA

Co vás zajímá při nákupu zboží?

Cena zboží 30% Kvalita zboží 29% Cena+Kvalita zboží 28% Ostatní 13%

 

TOPlist

 

 


PRÁVNÍ POMOC POŠKOZENÝM » Právní pomoc poškozeným

Právní pomoc poškozeným

Změna zákona 168/99 vztahující se k otázce právního zastoupení poškozeného

V roce 2005 došlo k legislativní změně a ze zákona 168/99 byl odstraněn nárok na úhradu služeb spojených s právním zastoupením poškozeného. Naše společnost však nadstandardně tuto službu v případě potřeby poškozeného i nadále nabízí. Vzhledem k tomu, že základní filozofií naší společnosti je poskytovat pro poškozené služby výhradně BEZPLATNÉ, je samozřejmostí, že pokud je pro klienta právní pomoc nevyhnutelná, rádi mu i v této otázce vyjdeme vstříc a zajistíme vše potřebné.
Jak dosáhnout řádného odškodnění . . .

Nechodit na pojišťovnu sám, ale nechat jednat od počátku řešení pojistné události právního zástupce (smluvního partnera Právní pomoc poškozených) je základním předpokladem k dosažení řádného odškodnění. Pozice poškozeného jakožto jedince bez technického zázemí a potřebné znalosti problematiky pojišťovnictví je mnohdy více než nevýhodná. Pokud chcete dostat zaplaceny všechny Vaše nároky, o kterých často ani nevíte, že Vám náleží, doporučujeme spojit se s Asociací poškozených, která je protipólem pojišťoven, nemá od nich provize a není na nich nijak závislá. Zároveň je rovnocenným soupeřem týmu právníků a likvidátorů pojišťoven. Našimi partnery jsou poškození, nikoli pojišťovny.

Pojišťovna jakožto soukromá společnost má za hlavní cíl vydělávat peníze. Na jedné straně má příjem z pojistného a na druhé straně vyplácí škody. Pojišťovna sama stanovuje rozsah poškození, také ho sama hodnotí a vyplácí. Už tento princip naznačuje, že pojišťovna se v rámci dosažení vysokého zisku snaží vyplatit poškozenému co nejméně peněz.

Je na Vás, zda právního zastoupení využijete, pokud však ne, tak v podstatě pouze sponzorujete pojišťovny a zvyšujete jim zisky.