Lexmark CZ

Podpora Canon

Epson CZ

Brother tiskárny

originální náplně do tiskáren HP

Refill HP video

 

 

 

Podporuje mojeID

NOVINKY

arr3Čip reseter nové generaceČip reseter nové generace pro čipy tiskáren. Epson Stylus B , BX , SX, Workforce série. Pro... arr3QUINTON MOŘSKÁ PLASMAŽivotopis René Quintona QMP – Quintonova mořská plazmaNaše Země je z kosmického... arr3Plnící inkoustové sadyPlnící cartridge s autoreset čipem. ARC epson, canon Plnící cartridge s autoreset čipem....

KONTAKTY

www.tisknuo106.cz
Máteli zájem o jiné zboží.
Napište nám na email.
tel: 734 188 442
tisknuo106@email.cz
Zdělíme Vám cenu a termín dodání zboží.
Vše pro Vaši spokojenost.

ANKETA

Co vás zajímá při nákupu zboží?

Cena zboží 30% Kvalita zboží 30% Cena+Kvalita zboží 28% Ostatní 13%

 

TOPlist

 

 

 


PRÁVNÍ POMOC POŠKOZENÝM » Právní pomoc poškozeným

Právní pomoc poškozeným

Změna zákona 168/99 vztahující se k otázce právního zastoupení poškozeného

V roce 2005 došlo k legislativní změně a ze zákona 168/99 byl odstraněn nárok na úhradu služeb spojených s právním zastoupením poškozeného. Naše společnost však nadstandardně tuto službu v případě potřeby poškozeného i nadále nabízí. Vzhledem k tomu, že základní filozofií naší společnosti je poskytovat pro poškozené služby výhradně BEZPLATNÉ, je samozřejmostí, že pokud je pro klienta právní pomoc nevyhnutelná, rádi mu i v této otázce vyjdeme vstříc a zajistíme vše potřebné.
Jak dosáhnout řádného odškodnění . . .

Nechodit na pojišťovnu sám, ale nechat jednat od počátku řešení pojistné události právního zástupce (smluvního partnera Právní pomoc poškozených) je základním předpokladem k dosažení řádného odškodnění. Pozice poškozeného jakožto jedince bez technického zázemí a potřebné znalosti problematiky pojišťovnictví je mnohdy více než nevýhodná. Pokud chcete dostat zaplaceny všechny Vaše nároky, o kterých často ani nevíte, že Vám náleží, doporučujeme spojit se s Asociací poškozených, která je protipólem pojišťoven, nemá od nich provize a není na nich nijak závislá. Zároveň je rovnocenným soupeřem týmu právníků a likvidátorů pojišťoven. Našimi partnery jsou poškození, nikoli pojišťovny.

Pojišťovna jakožto soukromá společnost má za hlavní cíl vydělávat peníze. Na jedné straně má příjem z pojistného a na druhé straně vyplácí škody. Pojišťovna sama stanovuje rozsah poškození, také ho sama hodnotí a vyplácí. Už tento princip naznačuje, že pojišťovna se v rámci dosažení vysokého zisku snaží vyplatit poškozenému co nejméně peněz.

Je na Vás, zda právního zastoupení využijete, pokud však ne, tak v podstatě pouze sponzorujete pojišťovny a zvyšujete jim zisky.