Podporuje mojeID

NOVINKY

arr3Čip reseter nové generaceČip reseter nové generace pro čipy tiskáren. Epson Stylus B , BX , SX, Workforce série. Pro... arr3QUINTON MOŘSKÁ PLASMAŽivotopis René Quintona QMP – Quintonova mořská plazmaNaše Země je z kosmického... arr3Plnící inkoustové sadyPlnící cartridge s autoreset čipem. ARC epson, canon Plnící cartridge s autoreset čipem....

KONTAKTY

www.tisknuo106.cz
Máteli zájem o jiné zboží.
Napište nám na email.
tel: 734 188 442
tisknuo106@email.cz
Zdělíme Vám cenu a termín dodání zboží.
Vše pro Vaši spokojenost.

ANKETA

Co vás zajímá při nákupu zboží?

Cena zboží 30% Kvalita zboží 29% Cena+Kvalita zboží 28% Ostatní 13%

 

TOPlist

 

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY » Reklamační řád
Reklamační řád

Reklamační řád

Na veškeré zboží zakoupené na www.tisknuo106.cz se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců. Reklamace jsou řešeny dle platné legislativy ČR resp. platné novely Obchodního zákoníku ČR. V případě uplatnění reklamace postupujte prosím níže uvedeným způsobem:

1. Než budete zboží reklamovat napište nám prosím předem na email: tisknuo106@email.cz

Budeme se snažit Vám poradit a pomoci situaci vyřešit. Nepůjdeli to, postupujte níže podle instrukcí.

Reklamované zboží zabalte do balíku, přiložte originál naší faktury, kopii stvrzenky o zaplacení, může se stát že nenajdete fakturu ani stvrzenku, nevadí máme Vás v databázi, dále psanou informaci popisující vadu výrobku, ve které jeho části se reklamovaná vada nachází a jak se projevuje. Nezapomeňte uvést svoje aktuální kontaktní údaje - tj. e-mail, popřípadě telefonní číslo, pokud došlo od doby objednání k jejich změně.

2. Takto připravenou zásilku pošlete Českou poštou s. p. jako Obyčejný balík nebo Obchodní balík bez Dobírky. Dobírku nepřevezmem a tak se Vám zkomplikuje doručení zboží k nám.

A to na adresu sídla firmy:

Václav Macek

Sídliště 688

35701 Rotava

Po obdržení reklamace vás budeme v zákonné lhůtě maximálně do 30 dnů informovat (e-mailem/telefonicky) o posouzení reklamace a s návrhem jejího řešení.

V případě posouzení reklamace jako oprávněné bude zboží:

Opraveno a zasláno zpět (v případě odstranitelných vad nezpůsobených uživatelem nebo nesprávným užíváním) vyměněno za nové, nebo vráceny peníze (v případě neodstranitelných vad nebo výrobních vad nezpůsobených uživatelem)

V případě posouzení reklamace jako neoprávněné bude zboží zasláno zpět kupujícímu s vyrozuměním o zamítnutí reklamace a jeho odůvodněním. V případě nesouhlasu kupujícího se zamítnutím reklamace se řeší případy dle platných zákonů ČR.

VRÁCENÍ PENĚZ

Chápeme, že zboží, které si objednáte na internetu, nemáte možnost předem vyzkoušet ani pořádně prohlédnout.

Je proto samozřejmé, že pokud vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, máte ho možnost do 14 dnů od převzetí bezproblémově vrátit a dostat svoje peníze obratem zpět.

V případě, že vám objednané zboží nevyhovuje a chcete jej vrátit, postupujte prosím takto:

Nepoužité a nepoškozené zboží v originálním balení zabalte do balíku, ve kterém vám bylo doručeno.

Přiložte originál naší faktury, kopii stvrzenky, složenky o zaplacení a dále psanou informaci jakým způsobem a kam chcete od nás peníze vrátit.

Peníze vracíme buď bankovním převodem (je tedy nutné uvést číslo vašeho účtu a jméno), nebo poštovní poukázkou (uveďte Jméno a Bydliště).

Takto připravenou zásilku pošlete Českou poštou s. p. jako Obyčejný balík nebo Obchodní balík a to nejpozději do 14 dnů od jejího převzetí na adresu:

Václav Macek / Sídliště 688 / 35701 / Rotava

Neposílejte nám zboží zpět formou dobírky! Zboží vrácené tímto způsobem nemůžeme převzít a tím pádem se prodlouží i doba, než vám budou vráceny peníze zpět.

KOLIK PENĚZ VÁM VRÁTÍME?

Pokud jste byli plátce poštovného a balného vy (tedy pokud hodnota vámi objednaného zboží nepřesáhla hodnotu 1599,- Kč) - vrátíme vám pouze částku odpovídající hodnotě pořízeného zboží. Tedy částku s poštovným, které jste v tomto případě hradili vy, resp. bylo přičteno k pořizovací hodnotě zboží.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Bezpečnost vašich dat na internetu je pro nás velmi důležitá a věnujeme jí maximální pozornost. Veškeré informace o vaší osobě však používáme pouze pro naši potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě nikomu jinému. K informacím obsahujícím vaše osobní údaje mají přístup pouze oprávněné osoby, které prošly příslušným školením a které jsou povinny dodržovat zákonem stanovené povinnosti a postupy.

Dle zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací jsou tedy vaše data související s nákupem na www.tisknuo106.cz důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována žádným třetím osobám ani dalším subjektům.